• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

5 sateesta

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja arto-oskari
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Olis hyllyssä tota Glymin kultaa - kestääkö S1 sen visiiri sen onko kokemuksia?
Voin kokeilla omassa visiirissä tuota glymin kultaista, kerrotaan sitten että miten toimii
smile_org.gif
 
Olen käyttänyt 5 sateesta -ainetta omaan visiiriini... Sharkin kypärä, jossa kevyesti tumma savuvisiiri... Ei ole pilannut ainakaan minulla ja kyllä sen käytön huomaa verrattuna siihen ettei käyttäisi mitään. Muista aineista ei edes ole kokemusta.
 
Hyvä aine visiirin ulkopinnan hoitoon on Johnson Pled jolla putsatusta visiiristä lähtee vesi hyvin. Käy laiskalle motoristille myös pyörän pikavahaukseen.
 
Back
Ylös