2. St Annual BMWKLTIBMIxOF osallistujille

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja mchuurre
  • Aloituspäivä Aloituspäivä

2. St Annual BMWKLTIBMIxOF osallistujille - Mielipide Majoituskustannuksista pe-su

  • Jotta saadaan suuntaa seuraavien treffenien paikanvalinnalle niin tästä kyselyä kehiin. Eli nyt miel

    Ääniä: 0 0,0%
  • 2.  30 - 35 €

    Ääniä: 0 0,0%
  • 3.  40 - 45 €

    Ääniä: 0 0,0%
  • 4.  50 - 60 €

    Ääniä: 0 0,0%
  • 5.  65 - 70 €

    Ääniä: 0 0,0%
  • 6.  75 - 80 €

    Ääniä: 0 0,0%
  • 7.  85 - 90 €

    Ääniä: 0 0,0%
  • 8.  95 - 100 €

    Ääniä: 0 0,0%
  • 9.  110 - 120 €

    Ääniä: 0 0,0%
  • 10. 120 -> 150 €

    Ääniä: 0 0,0%

  • Ääniä yhteensä
    0

mchuurre

Vanhempi Jutaaja
Liittynyt
7.3.2005
Sijainti
Yliperän alla
JOVVAIN.....
sport05.gif



..........2.St Annual BMWKLTIBjne.......
 
Eiks toi nyt kahdelta hengeltä viikonlopun "siistissä sisämajoituksessa" (ei siis pihatossa tai muussa teltassa) väkisin mene tuonne viimoseen palloon / käytännössä reilusti yli?

Edit: Tyhmä minä - tuosahan puhuttiinkin yhden hengen kahden yön yöpymisistä... No silti, yli menöö.
 
Niin... mäkin ajelen RS:llä mutta laitoin kyllä siitä huolimatta sinne kohtaan yhdeksän oman rastini.. Käytännössä kaksi yötä + osallistumismaksu kyllä tarkoittaa aikas lähellä tuota lukemaa.

Toivottavasti kuitenkin saadaan kilpailukykyisiä tarjouksia eri majapaikoista niin että saadaan pidettyä hinnat kurissa. Vaikka toisaalta, ajatelkaapa jos/kun hemmot tulee jostain ulkomaan kieltä puhuvasta maasta (vaikka Savosta
tounge.gif
) niin kyllä ne varmaan budjetin sitten laskee silleen, että reissu ei kaadu BMWKL.....:n majoitus- ja osallistumismaksuun.
 
Back
Ylös