Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Saattaa moottoripyöräilyssä olla muita isompia riskejä. Joten alkup trollin kannattaa huomioida peltikuorien ja turvatyynyjen puute, huonompi havaittavuus keskivertoautoilijan silmin ym. Ehkä kotisohva on turvallisempi.
Jollei ole aikataulupaineita, niin irrotusöljyäkin kannattaa roiskia pari viikkoa. Sama kaikessa lämmittämis ja koputteluhommassa, hitaasti hyvä tulee. Kaikkia vähä vuoronperään ja taas antaa irrotusöljyn muhia. Se on kumminkin järkevämpää saada ehjänä irti kuin taistella katkenneen kanssa.
Oliko kaasarit purettuna kokonaan ja kunnon putsaus ultraäänipesurin lilluttelun lisäksi... Sekä kohojen ym säätö.
Toi en tiä valskasko venttiilitkin vähä vihjaa puolivillaseen toimintaan. Jos kansi vaihdettu, niin kyllähä se pitäis olla testattuna taistelun tuoksinassa.
Muutaman kilometrin siirtymä yleistä tietä hiekkakuopalle on täälläpäin iha yleistä valottomalla crossilla. Lähikaupassa kävi myös viime kesänä yks jannu kilvettömällä tasaseen, mutta parkkeeras aina sen hiukan nurkan taa piiloon.
Liikenteessä on tietyt pelisäännöt. Niiden noudattamatta jättäminen joskus maksaa. Tuhat kilsaa ylinopeutta sujuvasti ja silti odotetaan että kaikki muut noudattaa sääntöjä. Vituttaa ku se yks kerran tulee kolmion takaa eteen, ei perkele yhtään kunnioita sääntöjä.