Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Tuli myytyä tuo ensipyörä Street Triple R ja tilalle tulee ensiviikolla 2007 vuoden K1200R. Hyvä pyörä toi triplekin, mutta vaihtelu virkistää. Ja ite haen vähän "lepposampaa" menoa, ja pyörää jolla on mukavempi ajella pidempiäkin matkoja.
Pyörässä on Akrapovicin kokoputkisto, ja ajatus olisi...
Värkkäsin tälläsen ilmasen iphone softan, jolla voi pitää yhteyttä lähistöllä oleviin muihin ihmisiin. Tai vaikka jättää merkin tiettyyn paikkaan.
Thoughts Cloud - App Store
Voi toimia aika kivasti tuolla mutkapätkien pysähdyspaikoilla ja muutenkin reissun päällä.