Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Sama kai se missä ne valmistetaan kuhan firma vaan pitää huolen laaduntarkkailusta. Vietnamilaiset ompeli vaatteita jo silloin ku täällä oli pelkästään jäätä että eiköhän tuolla kokemuksella laatuakin pitäis osata valmistaa?
niin ja yleensä raaka-aineet tulee yleensä ihan muualta ku kaukoidästä
onko tietoo mitä tarkastetaan noissa huolloissa?? Ostin pyörän viime kesänä liikkeestä ajettu 9500 km ja silloin huolettu. nyt mittarissa 14500km. En ainakaan ole huomannut et mitään ois hajalla. ainut on että ohjaus laakeri on tod. näk hieman löysällä. kiristysohjeita?
Eli onko jollain tietoo mitä kuuluu thundercatin 12 tkm tai 18 tkm huolto-hjelmaan... maksaa vaan liikkeessä alk 200€ niin tuntuu vaan aika kalliilta jos vaihdetaan vain öljyt ja tulpat + valohoitoo.