Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Jos pyörässä ei oo vakioputkia voi keskituelta puuttua sen ylläällä pitävä "lukitsin" ja tällöin ketju ottaa kiinni keskitukeen ja voi pitää tuon tyyppistä ääntä.
No näin olikin, totta. Yks mikä kannattas myös kattoa on se hana johon kuulemma voi päästä roskaa ja tukkia sitä jolloin tavaraa ei vaan tule tankilta vaikka se pumppu kuinka yrittää.
Kaverin thunderacesta paukku bensapumppu viime vuoden keväänä, yamahan originaali maksoi jotain älyvapaata ja tilalle tuli ebaystä joku originaalin näköinen halpa kopio. Ääni oli täsmälleen sama, oireet oli samat ja vikaa etsittiin letkuista ja vaikka mistä. Vika korjaantui hommaamalle aito...
Hienosti pelittää, kytkin omani siten että syttyvät heti kun kääntää virrat päälle. Nuo ledit ei oo kun muutaman hassun watin vaikka palaisvat aina.:thumbsup:
Kannattaako alkaa paikkaamaan kun samalla saat paremmat valot https://www.ebay.com/itm/Motorcycle-LED-Headlight-Housing-Assembly-Hi-Lo-Beam-Angel-Eye-Lens-Spotlight-/154079747571
Helppo homma itse tehdä. Pura skobet kypärästä ja tsekkaa kaapelit. Jompikumpi kaapeleista katkennut -> oli itsellä. Vaihdoin samalla kaiuttimet parempiin ja äänenlaatu parani.