• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Z750 vaihteet

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja jutioy
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Liittynyt
15.5.2009
Sijainti
Tampere
Olen kokematon motoristi ja amatööri muutenkin näiden pyörien kanssa. Omistan vuoden 2007 Kawasaki Z750. Kilometrejä runsaat 9000km mittarissa.
Asiani koskee sellaista että mistä johtuu ettei pienemmät vaihteet välillä suostu oikeen menemään päälle ja vapaa ei ollenkaan. Tämä ilmeni tänään kun olis ajelemassa. Välillä ykkönen ei suostunut menemään millään ja vapaata ei mitenkään. Mistä tämä voi johtua?
 
Back
Ylös