• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

VIO POV.1.5 kypärä kamera

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Turbo
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
aika useesti ajattelen näin että jenkeistä kun kattoo sitä dollari hintaa niin kun siihen lisätään postit, verot ja tullit niin ollaan aika lähellä samassa lukemassa euroissa, eli tässä tapauksessa 599e
 
Ostin vuosi sitten Tanskasta edellisen version POV.1 vehkeen. Erittäin hyvä on ollut kiinnitettynä plexiin. Tänä kesänä oon hankkinu myös kypärään sopivat kiinnikkeet, joten siltä osin kokemuxet on vielä edessäpäin.
Ostaessani pelin + plexikiinnikkeen oli hinta rahteineen n EUT 720. Nykyistä hintaa en tiedä, mutta Tuusulasta löytyy nyt jo edustaja, jolta kantsii kysyä paikallishintaakin;

Euroracing
 
VeKu.net - 699€

Onko näillä resoluutioilla käytännössä eroa
720x480

tai laajakuvana:
720x400

Jos tarvitsee vaikka joskus taulutv:ssä näyttää videon pätkiä.
Ja vielä parempi, jos jostain löytyis molemmista malli pätkät, niin voisi paremmin tehdä itse vertailua.

Oliko tuo USA hinta 599€ kuluineen päivineen miten laskettu tuosta 455€ lähtöhinnasta ?
 
Back
Ylös