• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Vaahtotankki rulaa..

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja vetomies
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Komeat lipat Guy Martinilta. Olen antanut kertoa itselleni, että tankkiin tungettu vaahto estää moiset kuvat, mutta ilmeisesti eivät sitten käytä sitä Man-saarella?
Laitetaan vielä herkimmille katsojille lohdutuksen sana: pulisongit säilyivät vahingoittumattomina.

Guy-Martin-crash-1.jpg
 
"Hieno" kuva, onko aiheesta jossain lisää?

Lähinnä meinasin että jos pyörä on repeytynyt kappaleiksi, kuten tuossa radan varressa olevista tolpista y.m. voisi kuvitella?
Niin eipäkai se foami mitään pelasta jos on ulkona tankista?
mikä mopo muuten, eikös r6r ole aikas herkkä raapimaan tankin puhki, miksei muutkin?
 
"...wearing the D-Air airbag-equipped leather suit"

Kappas, en tiennyt tuollaisia olevankaan.

Br, Mikko
 
mikä mopo muuten, eikös r6r ole aikas herkkä raapimaan tankin puhki, miksei muutkin?
Blade. Ei pitäis olla mikään palopommi, ainakaan vakiona. Helvetin painava rautatankki ja paksu kate päällä. Taisi kyllä Martinilla olla joku muu viritys.
Noissa ei taida olla vakiotankkia.

Onneksi pulsarit eivät kärynneet niin ei tarvii omiakaan leikata vaan voi yrittää matkia idolia!
 
niitä kuvia oli netissä ja näyttää tankki olevan melko ehkä, ei luulisi tuon tulipallon tulleen siitä, ehkä sillä on takakatteessa joku kakkostankki joka tuossa räjähti/leimahti.
 
Kohta mieskin on taas pelikunnossa, mikäli tuosta mongerruksesta mitään ymmärsin. Naks.

Itse lipasta ei tunnu olevan videomateriaalia saatavilla.
 
Back
Ylös