Tämä näyttää oikein hyvältä. Perinteinen moottoripyörä varttikatteella.
http://www.motorcyclenews.com/MCN....da400sb
Ja sama nakuna tietysti.
http://www.motorcyclenews.com/MCN....da400sb
Ja sama nakuna tietysti.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
ei noin pientä (CB400) varmaan edes tuoda Suomeen, toisin kuin Japanin omilla markkinoilla & sillä suunnalla lainsäädäntö rajoittaa suurempien markkinoita
Onko mistään selvinnyt paljonko tuossa on löylyä? Pyörä on kyllä äärimmäisen kiinnostava ja melkein pakko-ostos jos se tulee markkinoille.CB1100R:ssä on 1140cc moottori. Ohessa pieni videonpätkä pyörästä. Juotajan esittelypuheet eivät oikein tulleet selväksi kuitenkaan.
Pyörä näyttää hyvin tuotantovalmiilta peliltä. Josko se 2009 tulisi markkinoille.
http://www.honda.co.jp/motorshow/motor/lineup/cb1100r/index.html
Valitettavasti ei ollut teholukemia. Olisiko 100 - 120hepua realistinen arvio?Onko mistään selvinnyt paljonko tuossa on löylyä? Pyörä on kyllä äärimmäisen kiinnostava ja melkein pakko-ostos jos se tulee markkinoille.CB1100R:ssä on 1140cc moottori. Ohessa pieni videonpätkä pyörästä. Juotajan esittelypuheet eivät oikein tulleet selväksi kuitenkaan.
Pyörä näyttää hyvin tuotantovalmiilta peliltä. Josko se 2009 tulisi markkinoille.
http://www.honda.co.jp/motorshow/motor/lineup/cb1100r/index.html
Pyörähän on kopsu vanhoista "hyvän ajan" kilpapyöristä. Silloin nuo etupään katteet olivat paljosti tuon suuntaisia. Siitä muodot.Aika karmivan näköinen etupää tuossa CB1100R:ssä. En oikein ymmärrä miten tuo voi olla jonkun mielestä mitenkään kaunis. Takapää menettelee. Mutta sanovat että kauneus on katsojan silmässä...![]()
Aika siistin näköinen ja vieläpä 4-pyttynen kone... tuolle saattaisi olla menekkiäkin enemmän kuin tämän päivän 2-pyttysille viissatasille (Jos niitä nyt vielä myydään)Tämä näyttää oikein hyvältä. Perinteinen moottoripyörä varttikatteella.
http://www.motorcyclenews.com/MCN....da400sb
Ja sama nakuna tietysti.