• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Suzuki Intruder 1400

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Jamop
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Joo minkähän lainen pyörä mahtaa Olla Intruder?
Olen ajatellut toiseksi pyöräksi 1400 Intruderia minkä laisia vikoja tässä mallissa on ollut ja minkä lainen on ajaa pitempää matkaa Teho/Vääntö?
Kyseinen pyörä olisi 1994.
En ole vielä päässyt ajamaan kyseistä pyörää mutta ajattelin kysellä ensin täältä teitoa että kannattaako edes lähteä koeajamaan kyseistä pyörää pyörä kun on jonkin moisen matkapäässä.
 
Hmm...vikoja...noh ominaisuus on luistava kytkin.Korjaantuu kyllä helpolla prikoilla.Tehoa on vakiona maltillisesti n.60hp.200euron sijoituksella saa koneen laulamaan iloisesti ja meno alkaa olla kohdallaan.Matkamopo se ei ainakaan minun mielestä ole.Paremminkin kortteliohjus...täristää aika miehekkäästi maantienopeuksilla....mut ajetaan kait näillä pidempääkin matkaa....Jos haet näyttävää helposti customoitavaa ja viritettävää menopeliä niin Intikka on valintasi niin ja se on erittäin varmatoiminen.
 
Back
Ylös