• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Saako 1050 speed triplen katteita kuituisena?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Icanes
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
eli saako jostain puljusta 1050 speed triplen takakatetta lasikuitu versiona? Kohtalaiseen hintaan kuitenkin... tai jos jollain löytyy ylimääräisenä perän muovit vois pistää viestiä mulle päin, saa olla naarmuinenkin.
 
Nuo sivu lärpäkkeet olis kivat, omaan pyörään laittaisin sen tankin sivu osa, ja leikkaisin perän irralleen ja kaverille sitten loput sen pyörään, kun on tykästynyt triplen perän. eikös noissa uudemmis 08 09 pyörissä oo irralliset ns reisipalat siihen tankkiin kiinni laitettavaks? mut mulle kelpaa kyllä se vanhempikin täytyy sitten vaan vähän rälläköidä.
 
Back
Ylös