• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Romaniaan?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Hanga
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Pidetään mielessä ja katsotaan mikä on fiilis jos ja kun noin pitkälle pääsee. Tänään seitsemän tuntia Viro, Latvia, Liettua välillä ja muistin miksi välillä toisinaan itäisen Euroopan tiet harmittaa. Välillä asfaltti on vedetty suoraan pottupellon päälle ja sitten isä aurinkoisen linjaamia viivottimella vedettyjä suoria kilometri toisensa jälkeen, välillä toki molemmat yhtä aikaa. Toki on on mukana parempaankin osuuttta. Ja jos pikkuasiat harmittaa niin parempi pysyä kotona tai harrastaa vaikka rata-ajelua.

Edelliseltä ulkomaan prätkäreissulta tuli mukana koira (http://www.espanjankoirat.com/index.php/voit-auttaa/lentokummit). Näin omalla pyörällä liikkeellä ollessa yritän välttää tuollaista tuliaista.
 
RiderOnTheStorm sanoi:
Edelliseltä ulkomaan prätkäreissulta tuli mukana koira (http://www.espanjankoirat.com/index.php/voit-auttaa/lentokummit). Näin omalla pyörällä liikkeellä ollessa yritän välttää tuollaista tuliaista.

Isot pisteet tästä. Juurikin kävmme lentokummittamassa kaksi hurttaa Suomeen tuolta Costantasta ja samalla tutustumassa paikalliseen rescue toimintaan jota olemme pidempään jo tukeneet 😊
 
Back
Ylös