pelkonen Liittynyt 2.6.2012 10.5.2013 #1 Pysäköinti länsisatamassa? Hei, Uskaltaakohan sitä jättää prätkää yön yli parkkiin länsisatamaan, kun pitäisi tänään mennä risteilylle ja auto ei ole juuri nyt käytössä.
Pysäköinti länsisatamassa? Hei, Uskaltaakohan sitä jättää prätkää yön yli parkkiin länsisatamaan, kun pitäisi tänään mennä risteilylle ja auto ei ole juuri nyt käytössä.
siki Seiskytluvun hemmetin enkeli MotOrg ry - Kunniajäsen Liittynyt 4.7.2005 Sijainti Helsinki 10.5.2013 #2 Mun mielestä ei. Siin on se satama ihan liian lähellä josta noita pyöriä muutenkin uitetaan etelään.
tonttuj Staattori MotOrg ry jäsen Moderaattori Betatestaaja Liittynyt 2.5.2010 Sijainti Tuusula 10.5.2013 #3 Minä olen kyllä aikas monta yötä siinä pidellyt ilman ongelmia. Jätin aina terminaalin puoleiseen reunaan.
Minä olen kyllä aikas monta yötä siinä pidellyt ilman ongelmia. Jätin aina terminaalin puoleiseen reunaan.
Karkov Liittynyt 10.7.2012 Sijainti Vantaa 10.5.2013 #4 siki sanoi: Mun mielestä ei. Siin on se satama ihan liian lähellä josta noita pyöriä muutenkin uitetaan etelään. Napsauta laajentaaksesi... Jep, henkilökohtaisesti en myöskään itse jättäisi varkausriskin takia tuonne.
siki sanoi: Mun mielestä ei. Siin on se satama ihan liian lähellä josta noita pyöriä muutenkin uitetaan etelään. Napsauta laajentaaksesi... Jep, henkilökohtaisesti en myöskään itse jättäisi varkausriskin takia tuonne.
tonttuj Staattori MotOrg ry jäsen Moderaattori Betatestaaja Liittynyt 2.5.2010 Sijainti Tuusula 10.5.2013 #5 Juu, en tietenkään suosittele, mutta ei mulla siellä mitään ongelmia ole ollut kertaakaan tuolla uudella paikoitusalueella.
Juu, en tietenkään suosittele, mutta ei mulla siellä mitään ongelmia ole ollut kertaakaan tuolla uudella paikoitusalueella.