• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

motonet jarrupalat

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja kawa-artsi
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
En haulla löytänyt juttua, eli onko kukaan motonetistä paloja hankkinut ja jos on niin miten toimivat käytössä. Palat pitäis eteen hankkia ja matkalla kotilon takia motonettiin, niin vois samalla poimia kyytiin.
 
Riippuu ihan käytöstä ja käyttäjästä. Mihinkään radalle noilla en kyllä lähtisi jos vähäkään enempi tarttee rajoilla vetää. Normaalissa liikennekäytössä noillakin varmaan kyllä fillari stoppaa
thumbs-up.gif
 
Back
Ylös