Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
nenoat sanoi:Muuttujia ja skenaarioita todellakin on. Vaihtoehtoja voi miettiä kun kyseessä on kuitenkin italiaanot. Haluaako makaroonimopon tehtaan omistaja mielummin luigin voittavan tehtaan mopolla, vai espanoolin satelliitilla? Toivottavasti antavat ajaa reilun kisan, eikä esim. niin, että jollekkin on luvattu ferrarin avaimet taskuun jos JM ei pääse maaliin tai ainakaan sijoitu.
Eroz sanoi:Meinasivat ampua Martinin näköjään
https://m.gpone.com/en/2024/11/16/m...t-martin-for-him-to-do-worse-than-fourth.html
jules sanoi:Tylsä kisa. Jorge ajoi varmanpäälle ja ansaitsi tittelin. Pecco ajoi helppoon voittoon, mutta eipä sillä väliä ollut enää.
JMH sanoi:Tuohan oli ennakkoasetelma, ja kerrankin ammattilaisina hoitivat sen, eikä oltu katollaan tai lähdetty hakemaan sadekelin renkaita.
AM ja AE tarjoilivat vähän jotain loppuun, mutta siinäpä se. Moto2 oli aika jänskä.
10 pistettä jäi eroksi. Kaikenlaista draamaa pitkin kautta, kärkinimen sijoitus vaihtui viisi? kertaa. Olihan se.
Maverickin suoritus oli taas sitä luokkaa, että kuka järjissään oleva ottaa sen kuskiksi?

Eroz sanoi:katso liitettä 27660
https://www.captiongenerator.com/v/2301310/jack-miller-finds-out-he-lost-his-ktm-seat
(Olinko jo postannut tämän tänne)
JMH sanoi:Maverickin suoritus oli taas sitä luokkaa, että kuka järjissään oleva ottaa sen kuskiksi?
bro sanoi:Sitä sietää kyllä miettiä. Toisaalta kuitenki ainoa joka on Ducatit voittanu pyhäpäivän lähdössä.
JMH sanoi:Maverickin suoritus oli taas sitä luokkaa, että kuka järjissään oleva ottaa sen kuskiksi?
qeanu sanoi:Aika vahvasti menee selittelyn puolelle...
Asian voi nähdä niinkin, että Jorge olisi nyt se tupla-mestari, jos viime kaudella olisi ollut vähän enemmän malttia.
JMH sanoi:Kyllä. Jorge olisi tuplamestari, jos olis viime kaudella kerännyt eniten pisteitä. Niitä olisi saanut välttämällä esimerkiksi kaatoja kisoissa.
Olisi muuten Ducatin tehdaskuskikin tällä hetkellä tuossa skenaariossa.