• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

micron ja db-killer?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja tommyel
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Saattaa olla tyhmä kysymys, mutta kysyn kuitenkin. Tekisi mieli ottaa tosta micronista toi db-killer pois, mutta saakohan sitä sitten enää takaisin paikalle?
nixweiss.gif
 
Paha sanoa kun ei tunne sun putkea kuin sukunimeltä. Mutta jos se ehjänä lähtee irti niin eiköhän sen saa takaisinkin.

Jossain Micronissa nuo on ollut kiinni kuusiokoloruuvilla, jonka saa tietysti takaisin. Jos taas se on kiinnitetty niitillä, niin silloin tarvitset uuden niitin.
 
Back
Ylös