• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Kuvajahtiajelut Pirkanmaa 2020

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja tonttuj
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Ei kai se nyt liian vaikea voi olla kun googlehaku lukee kissankokoisin kirjaimin keskellä kuvaa. :grin: Harmi kyllä mun pyörä ei ainakaan enää liiku ennen kevättä.
 
Katsotaan jos aktivoituis viemää pyörää talvisäilöön. Voisi käydä siirtämässä.
Vähän vilpoinen tuo keli vain on :sad3:
 
Ja uutta. Helpoksi uskoisin tämänkin. Oli melkoisesti mukavampi jahtikeli kun viime keskiviikkona. Tuolloin jätin jahdin kesken kun menin mukkelis makkelis.

uusi rasti 2610.jpg
 
Mitenhän pitkään tänä vuonna menee viimeiset jahtailut. Lokakuussa rasti liikkunut vielä aika hyvin. :orgmp:
 
Jatketaan torni-linjalla joskin vesi sellaisella. Toivottavasti tästä saa selvää. Oli valaistus jostain syystä pois päältä/kyseisen paikan maine tuntien rikottu.

uusi rasti 2810.jpg
 
Haulitorni, Pispalassa
IMG_20201031_122901_508~2.jpg

Koitan saada uutta ennen seuraavaa sadekuuroa
Ja ainakin aiemmilta vuosilta tuttu.

IMG_20201031_124753_122~2.jpg

Muistaakseni ei tänä vuonna vielä ollut
 
Jäi sitten Hiljainen mies pois kuvasta, vai oliko paennut paikalta?

Tosin tummiin pukeutunut, ilman heijastinta jää herkästi huomaamatta.
:thumbup:
 
Back
Ylös