Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
tähän mennessä pelkkää positiivista tosin vasta 4tkm ajettu
mutta hauska pyörä ajaa ja kurvailla jarrut tosi mahtavat, kyllä
on ihmeellistä ajaa pitkästä aikaa pyörää joka tuntuu kuin ajaisi
mopolla (edellinen oli kawan vn15) täytyy sanoa kun eräs kaveri aikoinaan toiselle, miksi me ollaan ajettu noilla isoilla customeilla
kun kerran pyöriäkin tehdään, en kulläkään ihan allekirjoita tuota
on jo ikävä väinön mahtavaa vääntöä ja matkustusasentoa.
mutta jokaisessa pyörässä on hyvät ja huonot puolet mutta josko
ne joskus joku osais yhdistää yhteen pakettiin , no parempia aikoja odotellessa ajan nyt tällä ja katotaan mitä seuraavaksi.