• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Kiire. Akku Tallinnasta?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja TweetyLeaf
  • Aloituspäivä Aloituspäivä

TweetyLeaf

MotOrg ry jäsen
Moi anteeksi ketjun avaus tähän. Akku pitäisi uusia Tallinnassa puol neljän jälkeen tänään. Vittuilu tänään jo siihen malliin että joutuu työntämään käyntiin. Ongelmia oli kuukausi sitten jo mutta hetkeksi katosivat ennen reissua ja päätin riskeerata. Ei olisi kannatanut

Ps laturi ei ole rikki.
 
Soita! Ne on palvelualttiita, voivat vaikka odottaa, jos kiltisti pyydät :)
 
ja ellei tuolta löydy niin www.bikepoint.ee siinä Tarton tien lähellä lentoaseman takana. siellä ainakin puhutaan suomea ja näkyy olevan neljään auki ja soittamalla pidempään
 
Kiitokset pos:lle. Kaikki on ok mutta mutkien kautta. Tarkemmat infot joskus kuukauden päästä kun palaan Suomeen. Nyt Prahassa.
 
Back
Ylös