• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

K8 värit?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja yoshimura
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Mitä tykkäätte uuden k8 gixerin värivaihtoehdoista??
Omasta mielestäni valko/hopea ja musta/kulta on erittäin onnistuneita!
 
Kyllähän toi musta/kulta on hieno.
Mutta miksi ovat tossa sinisessä mallissa laittanu vanteetki sinisiks
omg.gif
itteeni ei oikee se säväytä.
 
:cruising:Tuo uusi musta/kulta väritys olisi ollut minustakin hieno mutta tyydyin kuitenkin perinteiseen sini/valkoiseen kun minulla ja vaimolla on molemmilla musta/siniset ajovarusteet jotka ovat lähes uudet ja ei raaski vaihtaa myös varusteita. Mutta tuskinpa vaimo enää paljoakaan viihtyy tuon kyykyn takapenkilla !  
062802moto_prv.gif
 
Valko-hopea on mun mieleen. niin kauan ajellu tummasävyisillä pyörillä. Ainoa miinus tosiaan on se, että ajopuku pitäis päivittää sopivaks. Ei kyllä istu sininen nahka tohon pyörään.
 
Valko/hopea rulettaa!Nyt on valkoinen muutenkin in..Aika moniin mopoihin tulee valkoinen valikoimiin..Vaan ei zx10r prkl..z1000 kylläkin..
 
Back
Ylös