• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Husqvarna SM610 enskavanteet?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja MixaPa
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Nyt näyttäis pahasti siltä, että Superduke on vaihtumassa Husqvarnan SM610:een (2009) ja mietinkin vanhana "enduromiehenä", että mistähän tuohon kamppeeseen kannattaisi kysellä endurovanteita? Saako esim. Saksasta tai Englannista halvemmalla?

Ei ole ennemmin tarvinnu tämmösiä miettiä, joten pahoittelen jos tämä nyt on hölmö kysymys...

Ja jos joku miettii miksi vaihdan Superdukesta supermotoon, niin syynä on täysin käyttötarpeen uudelleen mietintä:)
 
Eikö normaalimpi setuppi tuohon olisi 21" eteen ja 18" taakse, vai onko tuolla linkin setin takarenkaan tuuman kokoerolla mitään "seksuaalista merkitystä"?
 
Back
Ylös