Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Katos katos kuka on tuonkin ohjeen tonne laittanut
Mulla toimi ainakin. Toisaalta tuo systeemi on vähän typerä, harva ajaa 10000km, nopeammin tulee vuosi täyteen. Tämän jälkeen kun mittariin tulee 10tkm syttyy tämä kyseinen valo.Voisit kokeilla seuraavaa (jos et viitsi viedä huoltoon):
1. pidä mittariston vasen nappula alhaalla
2. laita virrat päälle
3. odota kunnes huollonilmaisin katoaa
4. vapauta vasen nappula
5. virrat pois
Kun laitat virrat takaisin päälle, huollonilmaisimen pitäisi olla poissa.
Tuo proseduuri toimii S 620 mallissa ja on kuvattu korjaamokäsikirjassa, sinun monsterista en tiedä.
Kylla taalla lumettomassa maailmassa ajetaan helposti 10,000km. Mina kaytan Monsteriani vain aurinkoisina viikonloppuina ja reissuissa, ja tulee tuo maara tayteen. Toinen mokoma tulee skootteriin.Mulla toimi ainakin. Toisaalta tuo systeemi on vähän typerä, harva ajaa 10000km, nopeammin tulee vuosi täyteen. Tämän jälkeen kun mittariin tulee 10tkm syttyy tämä kyseinen valo.
Älä sano... taitaa tällä hetkelläkin tulla enemmän rahaa oheiskrääsän myynnistä kuin itse pyöristä... Ainakin siihen malliin niitä on suunniteltu ja taitaa niissä olla katteetkin paremmin kohdillaan.... Tekeekohan Ducati kanootteja...![]()