Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Kyllähän minä sinun kommentit arvaan.
Jos kaikki menee niin kuin on ajateltu niin tänään päivällä ajellaan vanhalla ja iltapäivällä... ihan jollain muulla.
Talven aikana piti taas ruuvailla vähän uusia varusteita pyörään.
AT:n valot eivät ole huonoimmasta päästä, mutta pitkien valokeila on hyvin kapea. Lisää valoa keulalle, 4xled.com Supermini, lyhkästen kanssa toimivat huomiovaloina 10 % teholla, pitkien kanssa lisäpitkinä.
Suojasukat etuteleskoopeille, Kriega.
Ja rysterit vaihtuivat oikeasti suojaaviin, Barkbusters VPS.
Onkohan kukaan tuonut tälläistä Saksasta käytettynä (yli 8tkm)? Automaatteja 10-20tkm ajettuina saisi hieman alle 10ke johon veroja sitten muutama tonni. Nihkeästi näitä löytyi tullin taulukoista ja kaikkien siellä pitäisi olla... Miksi ei kiinnosta, 4v takuu lienee ainakin pois keskustelusta?