• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

2006-2007 Speed triplen 1050 eroavaisuudet

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Ere
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Osaakos täällä foorumilla kukaan sanoa onko vuoden 2006 ja 2007 speed triplen bensatankeilla eroa? Käykö kumpaankin sama pumppu ja korkki? Onko kiinnitykset samanlaiset?

Oon kyselly tuota jo Suomen maahantuojilta ja aika monessa liikkeessä tuli vastaukseksi ei osaa sanoa...Yhessä sanottiin että ehkä käy, mutta se ei hirveästi lohduta..
sad_orig.gif


Britteihinkin laitoin mailia menemään mut kuulin että sieltä ei hirveän innokkaasti vastailla takaisin..
 
No ainakin se ero on että 2007 on peltitankilla, ja edelliset muovisella tankilla.
Itse kiinnityksien eroista en sitten osaa mitään sanoakaan.....
 
Back
Ylös