• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Viimeksi luotua sisältöä käyttäjältä veeka

  1. veeka

    miten piki pois?

    Tulinpa reissusta kotiin ja alkoi pyörän pesu. Muuten tuli puhdasta mutta alakate ja undertray oli täynnä töhnäisiä kovettuneita täpliä jotka ei irronneet vahallakaan. Varmaankin jostain remontoidusta tienkohdasta peräisin olevaa pikeä. Mikäs neuvoksi?
  2. veeka

    Z1000 kokemukset

    Oon aikeissa hankkia Z 1000 Kawan, mutta en oon täältä löytänyt kovin paljoa keskustelua pyörästä. Tietenkin mahdolliset tyyppiviat ja muut kokemukset kiinnostaa. Joten antaa palaa!
Back
Ylös