Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
pitäisi laittaa varaderoon vapaavirta ilmansuodatin,äänen vaimentimet esim.akrapover ja tehopoksi , onko kokemuksia ja mistä virmasta kannattais kysellä,täällä pohjois-suomessa.:right:
Tulin Norjasta 13-14.8-10 aivan mahtava reissu .Tulin Utsjoen kohdalta Suomen puolelle ja yövyin Utsjoen leirintä alueella lämmintä yli 20.Sinne tuli puolisenkymmentä muutakin motoristia ja lähdimme illalla paikalliseen Baariin lauloimme karaoketa ja pidimme helvatan hauskan illan.
Eli kyseesä Givin sivulaukut,jossa pikkuluukut saa auki numero yhdistelmällä,mutta kun ostin laukut käytettynä,niin ei ole tietoa numero yhdistelmästä,eli saako ne koodattua uudelleen.Toki saan laukut auki avaimella.
Pitäisi laitattaa powercommader ja tehoputket,eli säätö pitäisi suorittaa,jossain missä olis tehopenkki ja ammattitaitoa.Oli nääs aika karmeeta luettavaa TM. Moottoripyörien huoltamojen testissä.