Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Mina vaihdoin juuri pari viikkoa sitten -07 Bladeen pienemman rattaan (-1) eteen. En ole mitannut nopeuksia yms kierroksia mutta voin suositella operaatiota.
Moro,
Allekirjoittaneella on -07 fireblade ja mina sain kutsun vieda pyora huoltoon. Vaihtoivat huollossa bensatankin uuteen. En asu Suomessa mutta kylla kai sama kaytanto pitaisi olla kaikialla.
Olen jonkin verran katsellut tuolta 1000rr.net sivuilta mutten ole ihan suoraan loytanyt ohjeita kuinka lisakatkaisin rakennetaan. Taytyy yrittaa kysaista sielta. Itse asustelen ulkomailla ja pyora kuumenee varsinkin kaupungissa liikennevaloissa liiaksi joten ko. vekotin olisi hyva rakentaa
Onko kenellakaan kokemusta taikka tietoa kuinka 2007 cbr 1000rr rakennetaan oma kytkin flektille (toisin sanoen voit kytkea flektin pyorimaan risteyksissa yms tilanteissa)? Kiitokset etukateen.