Viimeksi luotua sisältöä käyttäjältä Missynet

  1. M

    Botniaring 1.8 - 2.8.2015 (la-su)

    Kiitokset tosi hienost päiväst! :thumbup: :polonen:
  2. M

    Vaasan seutu

    he, en kerkee tänä, mutta hyvä ajo:orgmp:
  3. M

    Vaasan seutu

    Perjantaina minulla vähä kiire, mutta jos järjestedään lauantai iltapäivällä tai sunnuntaina keskipäivällä joku lenkki tulisin kyllä mukaan :jpstyle:
  4. M

    Olitko se sinä 2013

    komea selvä orgimoro bongattu vähäkyrö-ylistaron välis 40 minutia sitten, kuka tunnustaa? :)
  5. M

    Vaasan seutu

    minä abclla.. Odotan.. :) blondi hondan kanssa :)
  6. M

    Vaasan seutu

    miten puoli seitsemä tuntuu?
  7. M

    Vaasan seutu

    siellä puolellä missä pumput ovat.. en titetää koska mennään, odotetään hänkin :) minulla on 40 minuti matka sinne...
  8. M

    Vaasan seutu

    Eli koska pääset abclla? Minulla ei ole mitä väli paitsi 21 ainakin koti, hun herätus 4 aamu :D
  9. M

    Vaasan seutu

    Tänä ei ole auringoa mutta silti on hyvä ajokeli :thumbup: En tunne vaasa noin hyvin, vois vaika 17.00 Vaasan Abclla? otais ainakin kaakao ja odotais tuolla oven lähelllä olevan kartan/mainosten taulun edes?
  10. M

    Vaasan seutu

    Voi p** Justi työn jälkeen ajateliin että mennäkö tai ei, mut kun pääsin eileen koti 1 yöllä oli pakko olla kotona vähä hommis :D Mitäis porukalla huomenna? Jos keli on samalaista kun tänä, minä ainakin olis neljan jälkeen tulija :orgmp:
  11. M

    Vaasan seutu

    Olin kyllä lauant 16.45 paikalla, oli toisiakin pyöriä, mut kun koko porukka hajos sisällä kahville kello 17, odotiin noin 10 minuutia, sen jälkeen lähtiin matkaan.. Tuli noin 170 km oli ihana syksyn ajo!!!!
  12. M

    Vaasan seutu

    lauantaina minulle sopii:right:
  13. M

    Olitko se sinä 2013

    Jos kellon aikaa oli 19-20.30 sitten se olin minä :right:
  14. M

    E-P:n pyöräilijät?

    Kiitoksia, Oli mahtavaa!:thumbsup:
Back
Ylös