Viimeksi luotua sisältöä käyttäjältä juuMinä

  1. juuMinä

    Kipinä hukassa Kawassa -94 GPZ 500S

    ei ole ei kun kaikki oon kattonu eikä vikaa vaan löydy noh pittää kai viedä jollekin asian tuntijalle nii saa selville tuonkin probleeman
  2. juuMinä

    Kipinä hukassa Kawassa -94 GPZ 500S

    tsekattu oon ja kaikki turva kytkimetkin eli neutraali-, kytkin- ja seisontatukikytkin oon ohittanu, ei tule virtaa tuolta roottorilta joten onkos se vika sitten tuossa roottorissa tai noissa pulssiantureissa, onkos kellään kokemusta tämmösestä
  3. juuMinä

    Kipinä hukassa Kawassa -94 GPZ 500S

    elikkä kipinä on hukassa -94 GPZ 500S:stä startti pelaa niinkui pittää, joten onkos tuosta nyt roottori vai nuo pulssianturit sökönä, vai tietääkö joku missä muualla vois olla vika? ideoita miten jatkaa kiitos.
  4. juuMinä

    GPZ 500S vuotaa öljyä

    Kylläh tämmönen ongelma on mulla tuossa -94 vuoden kawassa. Elikkä asiaan, vuotaa öljyä jostain tuonne magneeton puolelle. arvelen että stefa menny kampiakselin päästä , onko tuo kovakin homma vaihtaa kun ennen en oo purkanu tuota?
Back
Ylös