Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Itsellä aina kypärässä contour roam roikkumassa,Maksoi 140€ anttilasta kevättalvella.Kaikille ketkä kuvailee vähän enempi suosittelen satsaamaan vähän parempaan kameraa,Contour on halpa ja perushyvä ratkaisu.Pystyy kuvaamaan 720p ja 1080p laatua 30 kuvalla sekunissa.
Jos teillä on ollut...
E75 lahdesta nastolaan päin,Aika tarkkaan juuri nastolan kohdalla tulee suht isoja monttuja,Montut ovat sillan päällä ja alla menee alikulku.On sentään tajuttu laittaa satasen rajotus n,100m ennen siltaa.
Allekirjottanut veti melkein lipat noihin kyseisiin monttuihin.
Omaan apriliaan tilasin nakit,yht 165€ + postit.Tulevat näemmä suoraan saksasta vähän isommasta tukusta.150eur tuli säästöä vert suomihintoihin.Toimituksessa meni 4pv.Suosittelen!:thumbup: