Viimeksi luotua sisältöä käyttäjältä Artoo

  1. A

    Yamaha XJ 900

    Kiitos kaikille, nyt lähti käyntiin. Kävi vähän huonosti, kun antoi kaasua mutta 3-4v vanhat bensat. Huomenna tyhjennän tankin ja tuoreet 98 tankkiin ja ajamaan lenkin. Jos jollain tietoa, että olisiko joku kiinnostunut ostamaan tämän xj:n pois niin viestiä vain. !
  2. A

    Yamaha XJ 900

    Joo tommonen ”vipu” oli kahvassa ja hölmönä luulin, että liittyy valoihin. 😂 Ensi kerralla, kun menen mökille niin olen taas viisaampi.
  3. A

    Yamaha XJ 900

    Tarkka vuosimalli/käyttöönotto on 28.09.1989
  4. A

    Yamaha XJ 900

    Pyörä ei ole s malli ja se on 80 luvun.
  5. A

    Yamaha XJ 900

    Kiitos vastauksista. Ostanpa suoraan uuden akun. Onko tossa manuaaliryyppy? En suoraan sanottuna tiedä tosta mitään.
  6. A

    Yamaha XJ 900

    Moikka, Mulla on Yamaha XJ 900 Vuosi sitten ajettu mökillä talliin ja sen jälkeen ei ole lähtenyt käyntiin. Tänään viimeksi yritin, startti pyörii. Vapaa valo ym. Palaa, mutta ei käynnisty? Olisko jollain tietoa???
Back
Ylös