• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Viimeksi luotua sisältöä käyttäjältä ApriliA RS

  1. ApriliA RS

    Kawasaki Z750

    Kyllä, hetki jota oon odottanu pari vuotta on koittanu! Tänään sopimassa kaupoista -04 vuoden Kawasta! Alle 6tkm ajettu ja huippukunnossa! Fiilis on aivan mahtava
  2. ApriliA RS

    Mikä vikana?

    Pyörä on Aprilia RS 125 vuosimallia 02 ja on se ei meinaa millään käynnistyä. Aiemmin ei oo ollut tällasia ongelmia, enkä tiedä yhtään mistä se voisi olla kiinni. Eilen illalla oli jo jotain pientä ongelmaa, aina kun anto enemmän kaasua se tuntu tukehtuvan. Missä piilee vika?
  3. ApriliA RS

    Kokemuksia R6:sta

    Millainen pyörä ajaa? Entäpä pidemmät matkat, onko puuduttavia? Radallekin se taitaa sopia kuin nenä päähän Onko siinä mitään ns. tyyppivikoja? Ja lopuksi paljonko 25kW kurisatsi maksaa semmoseen? Kiitoksia!
Back
Ylös